Állások

Sándorfalva Város Önkormányzatának aktuális álláshirdetései

Asztalos munka

A Jámbor Művek Kft. a szatymazi műhelyébe asztalosipari jártassággal rendelkező, segédet keres.

Elvárások:

  • legalább “B” kategóriás jogosítvány,
  • kéziszerszámok készségszintű ismerete,
  • pár éves szakmai gyakorlat,
  • precíz, munkájára igényes személy legyen a jelentkező,
  • csapatban való dolgozás képesség megléte.

Munkakörnyezet leírása:

  • fiatalos, dinamikus környezet

Jelentkezni a 06 20/511-4562-es telefonszámon lehet.

Fémipari munka

Fémipari megmunkálásra betanított fiatal munkaerőt és szakembereket is keres sándorfalvi telephelyére a Kőfalvi Kft. A részletekért kattintson!

A Széchenyi u. 34. szám alatti telephelyére keres a cég fémipari megmunkálásra betanított munkaerőt.

Elvárások:

  • jó állóképesség,
  • biztonsági előírások követése,
  • tanulékonyság,
  • fémipari területen szerzett gyakorlat

A betanított munkaerő mellett szakembereket is keresnek.

Fémiparban jártas, gyakorlattal rendelkező, lakatost, öntőt, és esztergályost is keres a cég.

  • Bérezés: szaktudás alapján, megbeszélés szerint.

Raktáros

Raktári munkára keres munkatársakat október 7 –től 2 hetes időszakra a Könyvmolyképző Kiadó.

Munkakör leírása: Könyvraktár kialakításához, berendezéséhez kapcsolódó munkák: könyvek pakolása, rendezése, könyves ládák, rakatok mozgatása.

A munkavégzés helye: Sándorfalva.

A jelentkezéseket október 4-ig az alábbi telefonszámon várják: 62/551-133.

Betűméret